Elektronická podatelna

Elektronická adresa elektronické podatelny : info@obecjankov.cz

Elektronická podatelna je určena pro příjem všech datových zpráv, elektronicky podepsaných i nepodepsaných doručovaných Obecnímu úřadu Jankov, s výjimkou zpráv mající charakter dotazu nebo informace. Takové zprávy zasílejte na adresu info@obecjankov.cz . V případě jejich doručení na adresu podatelny nebude na ně odesílána potvrzující zpráva o doručení, ale již přímo samotná odpověď nebo zprávu o současném stavu jeho podání s předběžným termínem odeslání odpovědi a to do 5ti pracovních dnů. Pokud odesílatel neobdrží do 5ti dnů žádné vyjádření, je pravděpodobné, že zpráva nebyla v pořádku doručena, nebo že ji systém podatelny odmítl.

Technické parametry přijímaných zpráv: datové zprávy jsou přednostně přijímány ve formátu RTF ( textový standard ).Další podporované formáty jsou: TXT ( prostý text – CP 852,1250 ), HTML ( hypertextový dokument – nesmí obsahovat odkazy na jiné zdroje mimo zprávu). Podporované formáty příloh jsou TXT, RTF, DOC ( verze 97-2000 a nižší ), HTM, HTML, PDF, XLS ( verze 97-2000 a nižší ) Z důvodu bezpečnosti není ve zprávě, i v přílohách povoleno používat odkazy na jiné zdroje mimo samotný dokument. V takovém případě nebude brán na odkazy zřetel a taková zpráva může být případně i odmítnuta. V žádném případě nepřipojujte ke zprávě spustitelné soubory ( exe, bat, vbs, dll, com,….) soubory budou z bezpečnostních důvodů vždy smazány a zpráva nebude doručena podatelně. Výše uvedené zásady platí i pro předávání datových zpráv na fyzických nosičích. (CD-R, DVD+R, DVD-R). Nosiče ve variantě RW nebudou přijímány z důvodu možnosti manipulace s jejich obsahem.

Postup v případě zjištění škodlivého kódu u přijaté zprávy : datová zpráva u které byl zjištěn výskyt škodlivého kódu je okamžitě v průběhu přenosu vymazána a tudíž není podatelnou zpracovávána.

 Vaše dotazy k provozu elektronické podatelny zasílejte na elektronickou adresu info@obecjankov.cz ,nebo na tel.: 317833209,  případně na poštovní adresu úřadu - Obec Jankov, Na Náměstí 14, 257 03 Jankov.

Kontakt

Obec Jankov
Na náměstí 14
25703 Jankov

Tel.: 317 833 209
E-mail: info@obecjankov.cz
Datová schránka: yp4a679

Úřední hodiny OÚ:
Po: 8:00 - 11:30 12:00-17:00
Út: 8:00 - 11:30
St: 8:00 - 11:30 12:00-17:00
Čt: zavřeno
Pá: zavřeno

více informací »

Úřad bez bariér

Úřad bez bariér

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky
GObec Jankov
QR kód stránek Obce Jankov
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace